Přihlášení
Obálka
Hájek Petr

Some (Non)Tautologies of Lukasiewicz and Product Logic

Periodikum » Článek

Citace v seznamu literatury:

HÁJEK, Petr. Some (Non)Tautologies of Lukasiewicz and Product Logic. Review of Symbolic Logic. 2010, 3(2), 273-278. ISSN 1755-0203.
Zkopírovat citaci
skrýt nepovinné údajezobrazit další údaje
DOI:
dohledat
?
Jiný identifikátor: ?
Autoři:
Jméno:Příjmení:Role:
?
Název*: ?
Podnázev: ?
URL: ?
Jazyk:
Poznámka: ?
Rozsah stran*: ?
Periodikum
ISSN:
Jiný identifikátor: ?
Název časopisu*: ?
Podnázev: ?
Vydání: ?
Ročník*: ?
Číslo*: ?
Místo vydání: ?
Nakladatelství: ?
Rok vydání*: ?
Počet stran: ?
URL: ?
skrýt nepovinné údaje zobrazit další údaje
Zkontrolovat citaci
Uložit